O nas

Jesteśmy częścią przyszłości

Nowoczesne stacje ładowania EV z możliwością zarabiania na każdym ładowaniu

O nas

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Ekoenergetyka Polska. Tworzymy i rozwijamy infrastrukturę ładowania samochodów elektrycznych. Mamy pewność, że stacje ładowania, które oferujemy, to produkty z najwyższej półki. Dokładamy do tego nasze know-how w kwestii zarabiania na ładowaniu. W efekcie dysponujemy kompletnym rozwiązaniem dla osób, które szukają pomysłu na dochodowy biznes.

Kompletna Oferta 

Przeprowadzamy kompleksowe wdrożenia punktów ładowania pojazdów elektrycznych. Analizujemy opłacalność inwestycji. Nie tylko dobieramy liczbę i moc ładowarek do potrzeb klienta, ale też oceniamy miejsce, w którym ładowarki będą usytuowane. Sprawdzamy możliwości techniczne, między innymi przydział mocy i możliwości zwiększenia tego przydziału, jeśli pojawi się taka potrzeba. 

 

 

Doradztwo Inwestycyjne 

Doradzamy w kwestii finansowania inwestycji. Pomagamy inwestorom w uzyskaniu dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości do 50% kosztów kwalifikowanych. Organizujemy leasing lub kredyt na pokrycie pozostałej kwoty inwestycji. 

 

Usługi Posprzedażne 

Odpowiadamy za montaż urządzeń oraz za odbiór techniczny. Nadzorujemy rozliczenia aktywnych ładowarek. Ładowarki firmy Ekoenergetyka objęte są programem serwisowym. Całodobowe Centrum Zgłoszeń funkcjonuje 24/7, a większość napraw odbywa się zdalnie.

 

Obszar działania
cała Polska

Partnerzy

Producentem szybkich i ultraszybkich ładowarek DC z naszej oferty jest Ekoenergetyka Polska S.A. To polska firma technologiczna z siedzibą w Zielonej Górze. Niekwestionowani liderzy branży i pionierzy w dziedzinie elektromobilności w Europie. Ładowarki stworzone przez Ekoenergetyka zasilają pojazdy elektryczne w 28 krajach, m.in. w Niemczech, Francji, Polsce, Norwegii i Szwecji. W 2021 roku firma uzyskała tytuł Fleet Leadera za „światowy poziom technologiczny systemów szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych oraz innowacyjne rozwiązania na rynku e-mobility”. Polska firma i światowa jakość – duet idealny.

Drugim głównym partnerem biznesowym MyPower jest Elocity – polski twórca, właściciel i dostawca oprogramowania do zintegrowanego zarządzania ładowarkami. Elocity posiada status operatora w ramach Ewidencji Infrastruktury Paliw Alternatywnych (EIPA). System funkcjonuje na każdej stacji ładowania wyposażonej w OCPP.

Współpraca z Ekoenergetyką i Elocity to słuszny i świadomy wybór. Jesteśmy dumni z tego, że jakość świadczonych przez nas usług idzie w parze z jakością produktów. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania, które są skrojone na miarę. Poznaj ofertę i przekonaj się o tym.

Rozpocznij dochodowy biznes

Odważ się na krok w przyszłość. Zaufaj naszej wiedzy i daj się poprowadzić. Zarabiaj na ładowaniu samochodów elektrycznych

Logo My Power