Static Slide

Jesteśmy częścią przyszłości

Tworzymy infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce.

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się kompleksowymi wdrożeniami punktów ładowania pojazdów elektrycznych zarówno na terenach prywatnych, w firmach jak i lokalizacjach publicznych. Pomagamy w doborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do zapotrzebowania klienta oraz przeprowadzamy montaż.
Instalacje przeprowadzamy na terenie całej Polski.

Logo My Power

Jako dystrybutor urządzeń firmy Ekoenergetyka Polska S.A. przy realizacji instalacji możemy Państwu zaproponować najbardziej zaawansowane technologiczne rozwiązania. Samochodom elektrycznym dedykujemy stacje ładowania o mocy aż do 350 kW, umożliwiające super szybkie ładowanie samochodów elektrycznych do 100% nawet w ciągu 6 minut, 3.5 minuty do 100 km.

Współpraca z Ekoenergetyka oraz Elocity gwarantuje profesjonalne wsparcie do zainstalowanych punktów ładowania. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie pomóc w finansowaniu przedsięwzięcia, zapewnić usługi monitorowania i stałego utrzymania stacji ładowania.

Planujesz zarabiać na punktach ładowania?

Wraz z instalacją możemy zaproponować system umożliwiający wygodne rozliczanie kosztów. System jest zintegrowany z wieloma operatorami, więc nie jest wymagane korzystanie z wielu różnych aplikacji. Dla firm planujących instalacje na swoich parkingach możliwy jest również zakup punktów w formie leasingu.